SLS Pet golova u Lazarevcu, Radnički bolji od “rudara”

,

Vujadinović je doneo pobedu Radničkom (Foto: Starsport)

U drugom meču 11. kola Superlige Srbije Radnički iz Niša je kao gost pobedio Kolubaru sa 3:2.

Brazil: Na meču Korintijans – Palmeiras, naša kladionica nudi kvotu 2.45 za igru ug 3+.

Vratio se na klupu Nišlija Radosav Batak i na debiju slavio sa 3:2. “Real sa Nišave” je u vođstvo doveo Mitrović u 29. minutu. Kolubara je pred kraj prvog dela igre u 41. minutu izjednačila na 1:1 golom Andrića.

Radnički je ponovo poveo u 50. minutu golom Mitrovića. Nije se Kolubara predavala pa je u 60. minutu preko Filipovića izjednačila na 2:2. Gol za pobedu Radničkog postigao je iskusni štoper Vujadinović u 77. minutu.

Radnički iz Niša se polako podiže na tabeli. Sad je pred zonom plej-ofa.