Šokantna scena na početku, pa ples “vukova” u Londonu (VIDEO)

,

Himenez je ostao na zemlji posle duela sa Luizom (Foto: Beta/AP)

Već u uvodu utakmice u Londonu, igrači oba tima doživeli su šokantnu scenu. Ipak, taj jeziv sudar glavama bolje su podneli fudbaleri čiji saigrač je završio u bolnici: Arsenal – Vulvs 1:2 (1:2).

Na meču Lester – Fulam, naša kladionica nudi kvotu 2.05 za igru ug 2-3.

Ceo meč obeležila je baš ta scena iz petog minuta. Pred golom gostiju, U vazduhu su se glavama sudarili štoper Arsenala David Luiz i napadač Vulvsa Raul Himenez. Brazilac je nastavio sa čalmom, a Meksikanac je posle destomiutne pauze odnet na nosilima, očigledno s potresom mozga.

Prvi su se pribrali gosti i poveli u 27. minutu golom Neta, koji je u mrežu poslao odbitak od prečke posle udarca Dendonkera glavom. Samo tri minuta kasnije, Arsenal je izjednačio, lepim pogotkom Gabrijela Martinelija.

Ipak, bilo je to atomskih 15 minuta. Odličan napad izveli su gosti. Leno je spasavao sve što se može, ali je pred spretnim Podensom bio nemoćan – 1:2.

Vulverhempton je poznat kao defanzivno gotovo perfektna ekipa. Tokom odmora, Nuno Espirito Santo je imao šta da kaže izabranicima i da ih postavi u formaciju za odbranu gola. Uspeli su u tome, odnose vredna tri boda, a “tobdžije” ostavljaju u višegodišnjem sivilu…