
Rat na Bliskom istoku se odavno umešao u sport. Tako je u pitanje došla utakmica između Španije i Argentine, takozvana Finalisima, jer nema saglasnosti Komnebola i UEFA gde bi trebalo da bude odigrana. Za sada je to Katar, ali bezbednosna situacija ne dozvoljava mečeve takvog ranga.
Kako ugledna Marka navodi, zato je tu – Srbija. Selektori Luis De la Fuente i Veljko Paunović su nedavno već razgovarali na tu temu.
Dakle, ukoliko Argentina otkaže, uskaču „orlovi“. Meč bi trebalo da bude odigran tokom ovog meseca i odluka se očekuje vrlo brzo.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.