ŠPANIJA

SPEKTAKL U VIGU Selta i Sevilja brojali do sedam! (VIDEO)

,

Nemanja Gudelj (Foto: Beta/AP)

Spektakularan fudbal viđen je u poslednjem meču 30. kola La Lige. Posle dva preokreta, bodovi su otišli u Andaluziju: Selta Vigo – Sevilja 3:4 (3:2)!

Argentina 2: Na meču Almirante – Nueva Čikago, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru ug 3+.

Gost je poveo rano, već u sedmom minutu pogotkom Kundea. Međutim, u 23. je već bilo 2:1 za domaću ekipu. Strelac oba gola bio je najbolji igrač Selte Jago Aspas.

Ubrzo je stigao odgovor Sevilje, ali je domaćin ipak imao prednost na odmoru posle pogotka Brisa Mendeza.

Tu nije bio kraj preokretima. Rakitić je na isteku 60 minuta fudbala izjednačio, a gol za pobedu postigao Papu Gomez, doskorašnji kapiten Atalante.

Bio je to i kraj revije golova na Balaidosu. Sa Nemanjom Gudeljom na terenu od 86. minuta, Sevilja je odbranila pobedu kojom je zacementirala status učesnika Lige šampiona za sledeću sezonu. Selta je na sasvim bezbednoj oziciji, sa 11 bodova viška u odnosu na zonu ispadanja.