Spektakularan preokret “bikova”, od 0:2 do 3:2 za 15 minuta!

,

Simone Zaza, junak pobede Torina (Foto: Beta/AP)

Bili su “bikovi” pred ambisom, do 77. minuta su gubili 0:2, a onda su se Filip Đuričić i saigrači uverdili da je to “najopasniji rezultat”: Torino – Sasuolo 3:2 (0:2)!

Na meču Bajern – Lacio, naša kladionica nudi kvotu 2.15 za igru 1&4+.

Domaćin u prvom poluvremenu nije bio u podređenom položaju. Međutim, nijedan od sedam udaraca igrača Torina u okvir gola nije završio u mreži, ali dva hica Domenika Berardija jesu.

Nemajući kud, Torino je nastavio opsadu gola gostiju, ali promene rezultata nije bilo sve do petnaestak minuta pre kraja kada je iskusni Simone Zaza doneo nadu. Izjednačio je Mandragora u 86, a Zaza u drugom minutu nadoknade zaključio spektakularni preokret. Na kraju su “bikovi” imali nestvarnih 15 udaraca upućenih u okvir gola!

Srpski internacionalci našli su se u startnim postavama. Saša Lukić je zamenjen u poluvremenu, dok je Filip Đuričić na terenu bio do 61. minuta.