MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

SPREMA SE ZA ISKUPLJENJE? Bio tragičar Partizana u Lionu, sada je poslednji ostao na treningu! (VIDEO)

Igrači Partizana su imali sjajnu podršku u Francuskoj (Foto: Euroleague Basketball via Getty Images)

Jedan je od igrača koji je na udaru kritika. Opravdano, reklo bi se. Ne samo što ne igra na nivou u poslednje vreme, nego je više puta propustio šansu da donese trijumf crno-belima, a važi za jednog od najiskusnijih u timu.


EVROLIGA: Kvota naše kladionice na pobedu Crvene zvezde protiv Armanija je 1.50. Utakmica počinje u 19.00.


Partizan će u petak od 20 časova i 30 minuta da odigra novu utakmicu u Evroligi i to protiv dvostrukog uzastopnog prvaka Evrope, Anadolu Efesa. S obzirom na to u kakvoj se formi nalazi, imaće veoma težak zadatak.

Jedan od treninga crno-belih je bio otvoren za javnost, a na njemu je mogla da se vidi dobra atmosfera unutar tima, a kada su se svi razišli, jedan igrač je ostao u sali – Džejms Naneli.

Amerikanac je propustio čak dve šanse da donese pobedu Partizanu u Lionu protiv Asvela, a jedna od njih je bila da pogodi dva slobodna bacanja u završnici. Pogodio je samo jedno, što je kasnije dovelo do neuspeha.

Da li zbog toga ili nečega drugog, tek Naneli je poslednji ostao na parketu i vežbao je šutiranje slobodnih bacanja sa stručnjakom za individualni rad, Aleksandrom Matovićem. Na kraju su njih dvojica i komunicirali međusobno. Pogledajte:

PROČITAJTE JOŠ:

NAJBOLJI TRENING U POSLEDNJE VREME Obradović se ne slaže u vezi sa nastupima Partizana: Ne igramo slabo! (VIDEO)

„BOMBA“ U HUMSKOJ Partizan krenuo po jednog od najboljih igrača Makabija iz Haife (VIDEO)