SRBI MENJAJU VLADARA ITALIJE Majstorska asistencija Lazovića ukočila Juventus (VIDEO)

,

Lazović u društvu Baraka i Ilića (Foto: Beta/AP)

Eksperiment čelnika “Stare dame” sa Andreom Pirlom, nekada genijalnim fudbalerom, ali trenerskim početnikom, izgleda da neće uspeti. Jer, Juventus je zaostao za još dva koraka u šampionskoj trci. Na epilog duela na “Bentegodiju”, moguće i na epilog borbe za tron, bitno je uticao i jedan od dvojice Srba: Verona – Juventus 1:1 (0:0).

Na meču Krotone – Kaljari, naša kladionica nudi kvotu 5.60 za igru 1-1.

Znalo se da je ovo teško gostovanje za Juventus, a to je potvrđeno i kroz teško, tvrdo prvo poluvreme. Prvu priliku kada su ga defanzivci domaćina ostavili bez “straže”, Kristijano Ronaldo je iskoristio. Ubačenu loptu Kjeze, lako je sproveo u gol.

Izjednačenje je stiglo u 77. minutu. Darko Lazović je savršeno centrirao, a Čeh Antonjin Barak sproveo loptu u mrežu.

Mogao je nekadašnji kapiten Crvene zvezde da uzraste u apsolutnog junaka utakmice. Međutim, njegov projektil iz 86. minuta je završio na prečki.

Lazović je, inače, zaigrao od 52. minuta. Ivan Ilić je bio u startnoj postavi i zamenjen je u poluvremenu.