MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

Srbija oslabljena na šampionatu Evrope u Kardifu

Gordan Petrić (Foto: FSS)

Loše vesti iz Engleske. Selektor omladinske selekcije Srbije Gordan Petrić neće moći da računa na štopera Bormauta. Veljko Milosavljević neće stići da se oporavi što je konstatovano posle pregleda u Engleskoj.

Doktori iz Bornmuta su procenikli da neće biti spreman posle povrede lože na treningu u Staroj Pazovi posle dolaska u najbolju selekciju kod Veljka Paunovića.

Procene su da će prinudni odmor trajati više od mesec dana, a onda da krene sa laganim radom. Moraće da se traži novo rešenje pozadi uz Nikolu Simića iz Partizana. U sastavu „orlića“ treba da budu: Vasilije Kostov, Mihajlo, Adem Avdić, Mihajili Cvetković, Andrija Maksimović, ali biće problem odsustvo nekadašnjeg igrača Crvene zvezde.

Šampionat Evrope za omladince traje od 28. juna do 11. jula u Kardifu.Srbija je u grupi sa Hrvatskom, Ukrajinom i Italijom.