Srbin dao dva gola u Rusiji, ali ostao bez sva tri boda (VIDEO)

,

Đorđe Despotović (Foto: Starsport)

Srpski napadač Đorđe Despotović već je počeo da se isplaćuje Rubinu. Njegova odlična golgeterska partija ipak je ostala bez nagrade u vidu pobede. Nekadašnji fudbaler Crvene ostigao je oba gola u remiju tima iz Kazanja protiv Tambova – 2:2 (1:1).

Na meču Crvena zvezda – Bačka Topola, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru ug 4+.

Prvi pogodak u dresu Rubina 28-godišnji Lozničanin postigao je u trećem minutu nadoknade u prvom poluvremenu. Posle centaršuta s leve strane, katastrofalno je pogrešio golman gostiju, lopta je pala Despotoviću tačno pred noge i lako je pogodio za izjednačenje.

U nastavku, Tambov je još jednom poveo, u 85. minutu. Činilo se da će da napravi iznenađenje, kada je na scenu ponovo stupio srpski napadač. Posle kornera u 90. minutu, Despotović je odlično skočio i lepim udarcem glavom pogodio cilj.

Njegov učinak može da obraduje i selektora Ljubišu Tumbakovića. Među “orlovima” je na mestu napadača neprikosnoven Aleksandar Mitrović. Dobro je da među izabranicima ima i centarfora koji je u punoj takmičarskoj formi…