LIGA EVROPE

SREĆNI PARTIZAN Sadik posle “flipera” doneo prednost u Kazahstanu (VIDEO)

,

Nešto manje od pola sata je bilo dovoljno Partizanu da stigne do prednosti u Nur Sultanu, glavnom gradu Kazahstana. Crno-beli su od početka meča preuzeli inicijativu u odnosu na Astanu, a to je donelo rezultat u 29. minutu.

Kvota u MaxBetu na trijumf Bazela protiv Trabzona je 2.45.

Ipak, tom pogotku nije prethodila neka vrhunska akcija, već zaista velika količina sreće. Posle kornera sa leve strane, loptu su Kazahstanci izbacili daleko od gola. Miletić ju je glavom vratio ka šesnaestercu, probao je Natho da odigra, ali je lopta stigla samo do Pavlovića.

Štoper Partizana nije čekao, šutirao je i bio izblokiran, ali se lopta odbila od njega direktno do Sadika, koji je bio spreman da reaguje.

Egzekucija je bila vrhunska, Nenad Erić je savladan, pa su crno-beli poveli.