Niže lige Srbije

SRPSKA LIGA BEOGRAD Polet do boda u 90. minutu, remi na Karaburmi

Radomir Djurovic

,

Uzbudljivo je bilo u mečevima prvog kola Srpske lige Beograd. Prava drama je viđena u Borči gde je GSP Polet golom Džiknića u 90. minutu stigao do boda i konačnih 2:2.

Pobednika nije bilo ni na Karaburmi gde su OFK Beograd i Radnički odigrali 2:2. Sva četiri gola su postignuta u prvih 35 minuta utakmice. Gosti sa Novog Beograda su dva puta vodili, ali su kući poneli samo bod.

Dileme oko pobednika nije bilo na meču između IMT-a i Stepojevac Vage. Domaći su pobedili 4:0, a junak utakmice je Radonjić koji je postigao dva gola, a prvi već u trećem minutu.