Niže lige Srbije

SRPSKA LIGA ISTOK Prekid u Lebanu, isključeni treneri blizanci

,

Burna završnica utakmice 4. kola Srpske lige Istok u Lebanu. Domaći Radan je imao minimalnu prednost na poluvremenu, ali je Zaplanjac ipak pobedio sa 2:1.

Vodeći gol za Radan postigao je Stojanović u 9. minutu, što je bilo dovoljno da domaćin na poluvreme ode sa prednošću. U nastavku je međutim sudija Nemanja Mitrović uneo nervozu u redove oba tima prečesto sviranim faulovima. U takvoj situaciji bolje se snašao Zaplanjac, koji je u samom finišu stigao do preokreta.

Jovanović je u 72. minutu izjednačio, da bi tri boda gosti osvojili posle autogola Stevanovića u 87. minuti. Završnicu utakmice su obeležili incidenti, pošto je kompletna klupa Radana uletela na teren posle pogotka. Prekid je trajao oko pet minuta, posle čega je Mitrović isključio oba trenera domaćina, blizance Predraga i Nenada Stamenkovića.