Niže lige Srbije

SRPSKA LIGA VOJVODINA Zvezda preokretom do ubedljive pobede

,

Fudbaleri Crvene zvezde iz Novog Sada ostvarili su prvu pobedu u Srpskoj ligi Vojvodina. Crveno-beli su pred domaćom publikom savladali Mladost iz Bačkog Jarka sa 4:1 (1:1).

Pred oko 300 navijača gosti su prvi stigli do prednosti, preko Marića u 33. minutu. Radost Mladosti nije međutim trajao dugo, samo pet minuta, koliko je trebalo Stoicevu da izjednači.

Isti igrač se upisao u strelce i u 70. minutu, dva minuta posle gola Ilijina, a dva pre pogotka Milića. Posle tih zvezdanih šest minuta, Mladost nije imala šanse da se vrati u meč.

Ubedljiv trijumf ostvarilo je i Bratstvo, protiv “fenjeraša” Radničkog iz Nove Pazove sa 3:0 (1:0). Golove su postigli Srbijanac u 26, Šveljo u 50. i Vuković u 62. minutu.