Niže lige Srbije

SRPSKA LIGA ZAPAD Remi Smedereva, Piskavac pocrveneo

,

Ljubiša Stamenković je nekada vodio Slobodu iz Užica u Superligi (Foto: Starsport)

U derbiju kola Srpske lige Zapad, fudbaleri Sloge i Smedereva su u Požegi podelili bodove – 0:0. Bio je tvrd meč, bez puno šansi, a najviše problema gostima zadavao je Plazinić. On je propustio i sjajnu šansu u 89. minutu, kada je posle centaršuta Simovića loše zahvatio loptu.

U samom finišu utakmice Sloga je ostala sa igračem manje zbog povrede Simovića, a Smederevo je tada ostalo bez trenera, pošto je zbog prigovora sudijama isključen nekadašnji strateg Slobode iz Užica Ljubiša Stamenković Piskavac.

Remi vodećih ekipa iskoristio je Tutin da se približi vrhu, pošto je u komšijskom derbiju savladao Jošanicu sa 2:1 (2:0).

Golove za domaćina su postigli Đoković u 21. i Đakovac u 35. minutu, dok je Hadžibulić u 76. minutu uspeo samo da ublaži poraz.