STANOJEVIĆ: Možemo da budemo zadovoljni!

,

Aleksandar Stanojević zadovoljan partijom u Lučanima (Foto: Starsport)

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da je njegova ekipa upisala vrlo važnu pobedu protiv Mladosti u Lučanima.

Nemačka 2: Na meču Regensburg – Aue, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru 1-1.

Izuzetno važna pobeda. Mislim da smo dobro ušli u utakmicu, igrali odlično sigurno do nekog 60, 70. minuta. Kasnije smo pali dosta, Mladost je imala određenih prilika, ali možemo biti zadovoljni naravno – rekao je Stanojević za Arenu sport.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Lučanima ekipu Mladosti sa 2:0, u utakmici desetog kola Super lige Srbije. Golove za nova tri boda Partizana postigli su Rikardo Gomeš u trećem i Ivan Obradović u 38. minutu.

Trener Mladosti Ivan Stefanović rekao je da je njegovu ekipu “poremetio” rani gol Partizana i da su morali da menjaju sve ono što je dogovoreno pre utakmice.

Malo smo bojažljivo ušli u utakmicu, previše respektujući ekipu Partizana. Na poluvremenu smo se dogovorili da pokušamo da preokrenemo rezultat, da udjemo slobodnije u igru, što smo i učinili. Imali smo par dobrih šansi i da smo jednu od njih iskoristili, mislim da smo mogli do izjednačenja – rekao je on.

Teško je igrati protiv Partizana, ipak su oni prvi na tabeli. Ekipi Partizana čestitim na pobedi, a mi idemo dalje. Okrećemo se novim izazovima. Daćemo sve od sebe da u nastavku prvenstva krenemo s pobedama – dodao je on.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu Super lige Srbije dočekati subotički Spartak, dok će Mladost gostovati Voždovcu.

NOVI ŠOU U FRANCUSKOJ Sudija Paketi pokazao žuti karton zbog driblinga, oglasio se Nejmar (VIDEO)