Sterling iz penala doneo pobedu Sitiju

Bojan Brezovac

,

Potpuno neočekivano, Mančester siti se pošteno namučio da na svom terenu savlada Vulverhemton. Na kraju samo 1:0 i to gol iz penala.

Na meču Čelsi – Lids, naša kladionica nudi kvotu 4.05 za igru X-1.

Kada se podvuče crta, heroj je Sterling, jedini strelac na meču koji je postigao u 66. minutu.

Da stvar bude čudnija, Vulverhemton je čitavo dugo poluvreme igrao sa igračem manje pošto je Himenez dobio dva žuta kartona u razmarku od samo 60 sekundi.

Uprkos tome, Siti nije uspeo da razbije bedem gostiju osim tog penala koji je realizovao Sterling.

Siti je i dalje prvu sa četiri boda više od Liverpula i utakmicom više.