Stojiljković na udaru “grobara” i zbog dosuđenog penala za Zvezdu u derbiju (VIDEO)

,

Igor Stojiljković (Foto: Starsport)

O arbitru utakmice između Crvene zvezde i Inđije, Igoru Stojiljkoviću, u narednim danima će se mnogo pričati. Pre svega zbog greške koju je napravio u 87. minutu, pri vođstvu gostiju sa 1:0, kada je častio crveno-bele jedanaestercom iako je Aleksa Vukanović fauliran van šesnaesterca.

Kvota u MaxBetu na trijumf TSC-a protiv Mačve je 1.50.

Međutim, nije ovo Stojiljkoviću prvi put da se našao na udaru javnosti zbog penala koji je dosudio u korist Zvezde. O njemu se pisalo i pre mesec dana, zbog “večitog derbija” između omladinskih selekcija Zvezde i Partizana.

Stojiljković je tada, pri rezultatu 0:0, sredinom prvog poluvremena dosudio jedanaesterac za crveno-bele, mada se ni na usporenom snimku ne vidi jasno zbog čega. Tada su se žalili mladi fudbaleri Partizana, a ubrzo i navijači na društvenim mrežama.

Taj meč je završen rezultatom 1:1, pošto je pogodak Novakovića sa bele tačke anulirao Đurković u samom finišu utakmice.