SUPERLIGA Javor pevajući iz Novog Sada, Mladost u nadoknadi promašila remi!

Branko Sekulovic

,

Strelac prvog gola za Ivanjičane Petar Gigić (Foto: FK Starsport)

Fudbaleri Javora pobedili su Mladost GAT na novosadskom “Karađorđu” rezultatom 3:2, u poslednjem meču 20. kola Superlige.

LA LIGA Rajo Valjekano u ponedeljak u 21.00 dočekuje Almeriju, a “kec” u kladionici maxBet je 1.80.

Ivanjičani su do trijumfa stigli posle preokreta i goleade, ali vrlo lako su mogli bez nje da ostanu u završnim momentima meča. Domaći su bili ti koji su poveli na ovoj utakmici preko Maskimovića, koji je u 16. minutu realizovao penal.

Do poluvremena, Javor stiže do vođstva. Prvo je Gigić u 29. izjednačio, da bi u 34. minutu Kempbel doneo preokret svom timu. U nastavku je Ivanjičanima najpre poništen gol zbog ofsajsa, da bi Ratković u 78. minutu najavio pobedu gostiju – 1:3, ali je Mituljikić dao nadu Mladosti da može do boda.

U šestom minutu nadoknade, domaći su imali dva pokušaja iz peterca da stignu do remija, ali nisu uspeli.