SUPERLIGA Kajević doneo pobedu Čuki u završnici, Vojvodina konačno slavila

Radomir Djurovic

,

U prvom meču petog kola Superlige Srbije fudbaleri Čukaričkog su na Banovom brdu savladali novosadski Proleter 1:0. Pobedu domaćima doneo je Asmir Kajević u 81. minutu.

Imali su domaći terensku inicijativu, ali su gosti sa tri šuta u gol pokazali da u Beograd nisu došli samo da se brane. Čuki je ovo treća pobeda u superligi i ima dva remija.

“Brđani” su pokazali da su pred početak sezone postavili jasne ambicije, a to je povratak u Evropu. Inače, Kajević se vratio u Čukarički jer je u prethodnom periodu pokušao da nađe drugi klub.

Tek u petom kolu su fudbaleri Vojvodine ostvarili prvu pobedu ove sezone. Posle tri remija i poraza oni su na “Karađorđu” savladali Bačku 2:0. Odbrana gostiju odolevala je 70 minuta kada ju je načeo Đurić, a konačan rezultat je postavio Okeuje.