SUPERLIGA Proleter i Spartak podelili plen, Radnički “razbio” Dinamo

Milena Kovacevic

,

Nermin Haskić, trostruki strelac za Nišlije (Foto: Starsport)

U poslednja dva meča Superlige subotnje večeri, Radnički iz Niša je kao gost deklasirao Dinamo iz Vranja – 4:0 (2:0), dok je u Novom Sadu završeno bez pobednika – 2:2 (0:1).

Subotičani su na “Karađorđu” proveli već u 14. minutu. Strelac je bio Andrija Vukčević. To je, ujedno, bio rezultat na poluvremenu – 0:1.

Dugo se čekalo na izjednačenje. Tek u 61. minutu Čovič je uspeo da izjednači. Deset minuta kasnije Vujaklija je doneo prednost Proleteru. Oba gola “pala” su posle asistencije Čolovića… Kada se činilo da je to sve od pogodaka na “Karađorđu” oglasio se Obradović golom u 75. minutu.

U Surdulici – goleada. Gde god da igra Dinamo, mreža mu je puna. Ovoga puta četiri gola od Radničkog iz Niša. Očekivano. Trostruki strelac bio je Haskić – 34, 45, 64. minut. U međuvremenu, u strelce se upisao i Stanisavljević u 60. minutu.

Jedini preostali meč 18. kola Superlige, koji je na porgramu u nedelju od 18 časova, je Crvena zvezda – Voždovac. Kladionica MaxBet nudi kvotu 3,35 na igru 5+.