SUPERLIGA SRBIJE Radnik ne zna za poraz u Surdulici, pao i Napredak

Milena Kovacevic

,

Miloš Milovanović strelac jedinog pogotka (Foto: Starsport)

Radnik retko gubi na domaćem terenu. Surdulica je ostala neosvojiva i za Napredak, koji je poražen 1:0. Jedini gol za domaće postigao je Miloš Milovanović u 56. minutu.

Vojvodina dočekuje Čukarički u nedelju od 16 časova. Kladinoica MaxBet nudi kvotu 3,30 na pobedu domaćina.

Bio je to derbi 27. kola, u kome su Kruševljani želeli da zadrže korak ispred Surduličana. Međutim, želja im se nije ostvarila. Za to se pobrinuo Milovanović, drugim pogotkom u sezoni. Radnik i Napredak izjednačili su se po broju bodova.

Kruševljani su meč završili sa desetoricom igrača. U 82. minutu Rušević je dobio drugi žuti karton, pa je Napredak poslednjih desetak minuta susreta imao igrača manje.