SUPERLIGA SRBIJE Senzacija u Senti, fenjeraš otkinuo bod Bačkoj Topoli!

Milena Kovacevic

,

Saša Tomanović, uzdanica TSC (Foto: Starsport)

Ko je verovao da će poslednja Mačva da otkine bod timu iz Bačke Topole? Verovatno ni oni najzagriženiji navijači Šapčana. Ipak, to se desilo. U Senti je završeno bez golova, 0:0.

Kladionica MaxBet nudi kvotu 6,20 na pobedu Lećea protiv Torina.

Drugoplasirani tum u šampionatu, koji je pola plena gubio protiv Vojvodine i Partizana, neočekivano je ostao bez celog plena protiv autsajdera. Očigledno je povratak Daranaga Aničića na klupu Mačve prodrmao ekipu, koja je uspela da se odbrani od, posle Vojvodine, najubojitije ekipe u Superligi Srbije.

Šapčani nisu postigli pogodak, ali su se četiri puta našli u beležnici sudije Gajdobranski. Sa druge strane, nije bilo žutih kartona.

Mladost je u Lučanima savladala Spartak iz Subotice, koji je meč završio sa desetoricom. U 54. minutu Jocić je dobio drugi žuti karton i za njega je utakmica zavšren.

Još pre toga, domaćin je obezbedio pobedu. U 38. minutu Lučanci su stigli do prednosti, pogotkom Radivojevića, dok je u nastavku susreta, u 51. minutu, Eliomar zapečatio sudbinu Subotičana.