maxbet

SVAĐA U KRUŠEVCU Trener Napretka ljut na sudiju Grujića: Čemu isključenja?

,

MAHAO KARTONIMA Danilo Grujić (Foto: Starsport)

Posle poraza od Radnika, fudbaleri Napretka iz Kruševca su praktično ostali bez realne šanse da izbore plasman u plej-of Superlige Srbije. Skupo je Kruševljane koštao poraz u sredu sa 1:0, pošto im sada osmoplasirani Spartak beži na tabeli 10 bodova.

LIGA EVROPE: Kvota u MaxBetu na pobedu Rome protiv Genta je 2.50.

Protiv Surduličana je Napredak ostao sa igračem manje u 77. minutu, kada je isključen Nenad Gavrić, a posle gola Bogdana Stamenkovića sedam minuta kasnije crvene kartone su dobili i trener domaćih Ivan Stefanović, kao i doktor Kljajić. Umesto šefa stručnog štaba, javnosti se posle utakmice obratio Stamenkovićev pomoćnik Ivan Babić.

Od prvog pluvremena smo napadali, promašivali šanse. Neshvatljivo je i ne znam zašto je isključen Gavrić. Ne znam ni zašto je sudija Danilo Grujić udaljio šefa Stefanovića sa klupe. Prvo smo dobili tri kartona u prvih 15 minuta… Ne bih da se bavim previše suđenjem, idemo dalje. Pokušaćemo da budemo uspešniji u nedelju – probao je Babić da smiri strasti na kraju.

Navijači Napretka su od početka utakmice bili protiv sudija, a pojedinci na tribinama su posebno vređali i psovali četvrtog arbitra Bojana Nikolića.

Trener Radnika, Simo Krunić, priznao je da je njegova ekipa imala sreće što se iz Kruševca vratila sa tri boda.

Teška utakmica, rezultat je mogao da bude i u korist Napretka. Čestitam mojim igračima, jer su dali sve od sebe. Domaći su više napadali, mi smo tražili priliku iz kontri, uspešno odbili napade Kruševljana i na kraju smo imali i sreće – poručio je Krunić.