
Srpski teniser Miomir Kecmanović zaustavljen je u prvom kolu turnira u Monpeljeu. Njega je savladao Pablo Karenjo Busta iz Španije sa 4:6. 6:3, 7:6 (7:4), a meč je trajao dva sata i devet minuta. Miomir je nedavno ispao na startu Australijan opena.
Kecmanović je u devetom gemu prvog seta napravio brejk za vođstvo 5:4, a potom je u narednom na svoj servis iskoristio prvu set loptu. Španac je u drugom gemu drugog seta napravio brejk, a potom poveo sa 3:0. Ta prednost mu je bila dovoljna da izjednači na 1:1 u setovima.
Karenjo Busta je u odlučujućem setu napravio dva brejka i poveo sa 4:1. Tada se razigrao naš teniser, napravio dva brejka izjednačivši na 5:5. U devetom gemu je spasao tri meč lopte na svoj servis.
O pobedniku je odlučivao taj-brejk. Kecmanović je poveo sa 3:0, ali je španski teniser preokrenuo na 6:3. Potom je iskoristio drugu meč loptu.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.