
Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u finale čelendžera u Napulju. On je u polufinalu pobedio Vitalija Sačka iz Ukrajine sa 7:5, 6:1.
Meč je trajao sat i 28 minuta. Međedović će u finalu da igra protiv pobednika drugog polufinala u kojem se sastaju Nemac Altmajer i Bondioli iz Italije.
Pet brejkova viđeno je u prvom setu, srpski teniser je napravio tri, a ukrajinski dva. Drugi set nije bio toliko neizvestan. Međedović je poveo sa 4:0 i mirno priveo meč kraju. U sedmom gemu je iskoristio treću meč loptu na servis protivnika.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.