Fudbal

Torino sada lakše diše, a bogami i Leće se raduje! Lep gol Lukića (VIDEO)

,

Evrogol Saše Lukića za mirniji san Torina (Foto: Beta/AP)

U pretposlednjem meču 33. kola Serije A, Torino je na svom terenu pobedio Đenovu 3:0 (1:0) i sada daleko lakše dišu, jer su pobeli od zone ispadanja. Đenovu čeka “pakao” u poslednjih pet kola.

MLS Kolumbus rano ujutro dočekuje Njujork, a kec u kladionici MaxBet je 2.30.

Gorelo je pod nogama i jednima i drugima, Torino može da počne da duva i hladi stopala, dok će Đenova da poskakuje još pet kola. “Bikovi” su slavili sa 3:0 i pobegli iz opasne zone, dok gosti ostaju poziciju iznad crte sa samo bodom više od Lećea.

Đenova je prva zapretila u 7. minutu kada je Pinamonti pokušao, a Sirigu bio na mestu. Torino je poveo u 32. minutu kada je Verdi sjajno izveo korner, a Bremer pogodio glavom – 1:0.

Gosti su ponovo zapretili prvi u drugom poluvremenu, šutirao je Šene, a odbranio je Sirigu. Torino je prednost duplirao u 76. minutu kada je Beloti uz dosta muke asistirao do Lukića, a naš reprezentativac lepo pogodio za TV špice. Konačnih 3:0 za “bikove” postavio je Beloti u 90. minutu posle greške u pasu veziste Đenove. Italijanski reprezentativac sjajno je rešio situaciju jedan na jedan sa protivničkim štoperom.