,

Kejn i drugari se provukli u Bugarskoj (Foto: Beta/AP)

Srpski predstavnik u kvalifikacijama za Ligu Evrope TSC iz Bačke Topole večeras igra u Senti protiv FCSB-a, ali je već sada saznao rivala u trećem kolu, ako prođe Rumune.

NBA: Naša kladionica nudi kvotu 1.88 da će na meču Boston – Majami biti ubačeno više od 208 poena.

Rival srpskom predstavniku biće Slovan Liberec. Česi su sa 5:1 demolirali Riteriai iz Litvanije u gostima. Liberec je Litvance načeo golom Mare iz penala u 12. minutu. Samo osam minuta kasnije je Hormada povisio na 2:0. Lezama je u 61. minutu vratio Riteriai u igru, ali su ga kasnije do nogu potukli Rabušić, Jusuf i Matušek. Sada ostaje da TSC pobedi desetkovani FCSB.

Zanimljivo je bilo i u Plovdivu gde je Lokomotiva vodila protiv Totenhema 1:0 golom Minčeva. Za četu Žozea Murinja igrali su u napadu Kejn, Son i Bergvajn.

“Pevcima” je pomogao sudija iz Nemačke Osmers, koji je isključio dva domaća igrača, a Kejn sa penala i Ndomelu su doneli preokret i prolaz dalje Totenhemu.

Milan je rutinski odradio posao u Irskoj. Vođstvo “rosonerima” doneo je Zlatan Ibrahimović u 23. minutu. Sredinom nastavka, tačku je stavio Čalhanoglu.

Predrag Rajković je sačuvao mrežu Remsa u Ženevi. Jedan pogodak bio je dovoljan da francuski klub prođe dalje.

Kajzar (Kazahstan) – APOEL (Kipar) 1:4 (1:2)
Ventspils (Letonija) – Rozemborg (Norveška) 1:5 (1:3)
Renova (Severna Makedonia) – Hajduk Split (Hrvatska) 0:1 (0:1)
Ararat Jermenija (Jermenija) – Fola Eš (Luskemburg) 4:3 (posle produžetaka – 3:3, 1:1)
Astana (Kazahstan) – Budućnost (Crna Gora) 0:1 (0:1)
Teuta (Albanija) – Granada (Španija) 0:4 (0:3)
Linkoln Red Imps (Gibraltar) – Glazgov Rendžers (Škotska) 0:5 (0:2)
KuPS (Finska) – Slovan Bratislava 4:3 penali 1:1 (0:0)
Botošani (Rumunija) – Škendija (Severna Makedonija) 0:1 (0:1)
Bode/Glimt (Norveška) – Žalgiris (Litvanija) 3:1 (2:1)
Geteborg (Švedska) – Kopenhagen (Danska) 1:2 (0:0)
Lokomotiva Plodiv (Bugarska) – Totenhem (Engleska) 1:2 (0:0)
Nefči (Azerbejdžan) – Galatasaraj (Turska) 1:3 (0:1)
Riteriaj (Litvanija) – Liberec (Češka) 1:5 (0:2)