TUMBAKOVIĆU, PRATIŠ LI K1 LIGU? Nova dva gola Paločevića (VIDEO)

Mirko Markovic

,

Aleksandar Paločević strelac još dva gola (Foto: Printscreen)

Dve utakmuce i na kontu Aleksandra Paločevića ukupno pet pogodaka. Srpski vezista se danas u dresu Pohanga dva puta upisao u strelce u novoj goleadi protiv Gvangđua – 5:3.

SERIJA A: Kvota u MaxBetu na pobedu Rome protiv Juventusa je 3.40.

Bitan uspeh za Stilerse na startu plej-ofa, a u drugom poluvremenu usledio evrogol u režiji bivšeg igrača Vojvodine, Arauke i Nasionala. Činilo se da su bodovi upisani kada je Srbin pogodio za 2:0, a onda je usledio uragan gostiju za preokret 3:2. Ipak, posle gola Iljutčenka, sa “bele tačke Srbin je doneo novi preokret 4:3 i usledio je zanimljiv finiš.

Do kraja meča Pohang je igrao sa dva igrača više, a tačku na Gvangđu stavio je drugim golom na utakmici Nemac ruskog porekla Iljutčenko u 90. minutu za 5:3.

– Novi fenomenaln meč i naša bitna pobeda koja nam donosi treće mesto uz direktan plasman u Ligu šampiona Azije. Mnogo uzbuđenja i preokreta je obeležilo ovaj megdan, a postigao sam lep pogodak, koji je dokaz dobre forme i želimo da nastavimo uspešan niz do kraja sezone – poručio je Paločević za MaxBet sport.