Ubedljive pobede Loznice i Grafičara, evrogol Ibanjeza

Dalibor Tomasevic

,

Andrija Radulović i Luis Ibanjez (Foto: Fk Grafičar/Screenshot Instagram)

Odigrane su preostale dve utakmice 4. kola Prve lige Srbije, a postignuti su očekivani rezultati.

Brazil 3: Na meču Santa Kruz – Volta Redonda, naša kladionica nudi kvotu 2.50 za igru ug 3+.

U derbiju starih rivala Loznice i Mačve, koji se igrao u Klupcima, pobedu je ostvaila Loznica 4:1. Sam start meča nagovestio je da ekipa Dragana Mićića svim silama želi prve bodove u sezoni. Lazar Ivić, koji je prošle zime upravo iz Mačve pojačao Loznicu, već u 8. minutu doneo je prednost svom timu. Zeleno-beli su u tom periodu meča igrali furiozno, tako da su posle 15 minuta imali i dva gola prednosti koju je duplirao Boško Vraštanović. Uzvratili su Šapčani preko Vladimira Mijailovića u 20. minutu, ali je deset minuta kasnije dva gola prednosti Loznici vratio Miloš Nikolić.

Sjajno je bilo prvo poluvreme u kišovitim Klupcima pred velikim brojem navijača oba tima, ali je tempo u drugih 45 minuta opao. Iskusniji tim Loznice kontrolisao je zbivanja na terenu i preko Vraštanovića u 74. minutu stavio tačku na ovaj duel. Lozničani su sa prvim postignutim golovima u sezoni osvojili i prve bodove.

U drugom meču današnjeg programa Grafičar je očekivano slavio na gostovanju Kabelu 4:1. Briljirao je Luis Ibanjez koji je postigao dva gola, a učestvovao je i u akcijama kod preostala dva. Jednom je Argentinac bio siguran iz penala, dok je drugi gol postigao u svom stilu, iz slobodnog udarca. Preostala dva gola za Grafose postigli su Mituljikić i Vidić. Jedini strelac za Novosađane, koji su poslednjih pola sata igrali sa igračem manje, bio je Pavlica iz jedanaesterca. Ovo je ekipi Boška Đurovskog bio prvi trijumf u šampionatu, dok Kabel i dalje nema ni jedan bod, ali je danas postigao prvi gol u sezoni.

Budućnost – Zlatibor 1:1 (0:1)

LIGA 1 Mesi debitovao, Mbape pogađao, “sveci” trijumfovali u Remsu (VIDEO)

KAKAV TRENUTAK! Mesi drži u naručju Rajkovićevog sina, naš golman sve snimao! (VIDEO)