MaxBet

UMALO “ŠORKA” Pavkov vezistu Inđije “ščepao” za vrat, srećom sve se brzo simirilo (VIDEO)

,

Crvena zvezda na poluvremenu utakmice četvrtfinala Kupa Srbije vodi sa 2:0 protiv Inđije. Golove su postigli Mirko Ivanić i El Fardu Ben.

NEMAČKA 3 U derbiju kola danas Uerdingen dočekuje Mepen, a kec na domaćina u našoj kladionici je 2.50.

Dobro je utakmicu otvorila Inđija, ali je kasnije isplivao suvi kvalitet fudbalera Crvene zvezde. Sa dva gola crveno-beli su slomili domaćina i unervozili ga. Igrao se 42. minut kada smo videli nemile scene na travantom tepihu stadiona u Inđiji.

Naime, posle jednog oštrog starta Milana Pavkova na terenu se našao Nemanja Vidić. Fudbaler Inđije nije želeo da pređe preko tog starta, te se zaleteo na gorostasnog napadača. Pavkov ga je jako obuhvatio oko vrata, na svu sreću sve se brzo smirilo. Obojica su dobili po žuti karton od arbitra Lazara Lukića.

Tekstualni prenos meča možete pratiti na našem portalu…