LIGA EVROPE

Urošević: Prednost koju smo stekli nije dovoljna

,

Slobodan Urošević (desno) i Zoran Tošić (Foto: Starsport)

Partija Slobodana Uroševića savršeno opisuje utakmicu kompletnog Partizana protiv Moldea u četvrtak. Krenuo je slabo, mogao je da bude i tragičar, ali se u drugom poluvremenu podigao i izrastao je u jednog od junaka crno-belih.

Imao je levi bek osvajača Kupa Srbije nekoliko odličnih prodora u drugom poluvremenu, a u samom finišu je asistirao Zoranu Tošiću za pobedonosni pogodak.

Ne znam šta nam je bilo u prvom poluvremenu. Bili su gosti mnogo agresivniji, dali su nam taj gol, ali smo se vratili. Drugo poluvreme je bila druga priča. Asistirao sam i za to mi je drago, ali najvažnije je da smo pobedili. Ipak ova prednost nam nije dovoljna za miran revanš. Idemo na Molde kao da je 0:0 – kazao je Urošević posle meča.

Partizan je zbog kazne UEFA bio bez navijača. Na tribinama su bila samo deca, učenici fudbalskih škola.

Deca su mi nam pomogla svojim navijanjem. Svaka im čast, hvala im – dodao je Urošević.