Fudbal

USPAVANA ODBRANA PARTIZANA Šarlroa vodi posle prvog ozbiljnog napada (VIDEO)

,

Trenutak kada je Desolej pogodio mrežu Partizana (Foto: YouTube/Printscreen)

Na nesreću po sve navijače Partizana lider belgijskog prvenstva brzo je stigao do vođstva. Gol za Šarlroa je postigao Desolej.

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE: Kvota u MaxBetu na pobedu Vojvodine protiv Standard Liježa je 5.50.

Nije dobro počelo po Partizan. Već u 10. minutu igre poveo je Šarlroa. Bila je to loša odbrana Partizana kod kornera, tri igrača crno-belih bila su uspavana.

Morioka je izveo korner sa desne strane, bila je to uvežbana akcija, šut jednog od igrača Šarlroa odbranio je Stojković. Lopta se odbila do Dosoleja, a ovaj pored Sadika, Banjaka i Zdjelara pogodio dalji ugao za 1:0.

Težak posao je sada pred četom Aleksandra Stanojevića da se vrati u meč na veoma teškom gostovanju. Crno-beli su u 11. minutu tražili jedanaesterac, ali je sudija Bobi Maden iz Škotske samo odmahnuo rukom.