maxbet

Utakmica ne mora da traje 90 minuta, evo primera

,

Navijači Sent Etjena (Foto: Beta/AP)

Već dugi niz godina viđamo takozvanu nadoknadu vremena koja često traje i po više od pet minuta. Ali, utakmica ne mora nužno da traje 90 minuta koliko je odavno pravolima definisano. Na primer, u Francuskoj.

Na meču Kristal palas – Brajton, naša kladionica nudi kvotu 4.30 za igru 1-1.

Derbi minulog kola Lige 1 Sent Etjen – PSŽ (0:4) završena je u 89. minutu. Tada je na tribini na kojoj su bili ultrasi Sent Etjena počela velika bakljada. Obzirom na rezultat, sudija Bake je zaključio da nema nikakvog smisla da prekida igru. Jednostavno je odsvirao kraj.

Dvostruki strelac za Parižane bio je Kilijan Mbape, a po gol su postigli Mauro Ikardi i Nejmar. Pobeda je mogla da bude i ubedljivija, ali Nejmar nije iskoristio penal.