MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

UŽIVA U BEOGRADU Barak Bahar posetio beogradsko more (FOTO)

Bahar uživa u Beogradu (Foto: Starsport)

Crvena zvezda je maksimalno krenula u novu sezonu. Posle sedam pobeda u pripremnom periodu kada su padali Užice, Borac iz Banjaluke, Zenit, Nefči, Fenerbahče, TSC i Fjorentina, šampion Srbije je zabeležio i dva trijumfa u Superligi Srbije. Pred četom Baraka Bahara je prvo pala Vojvodina 5:0, pa Napredak 4:0.


KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Olimpija i Galatasaraj igraju od 21.00, a kvota kladionice MaxBet na pobedu gostujućeg tima je 1.75.


Fudbalere Crvene zvezde novi ispit čeka u petak od 19 časova. Tada srpski šampion ide na noge Mladosti u Lučane. Meč je pomeren dan ranije zbog Sabora trubača u Guči.

Ekipa se vredno priprema za novi izazov. Sve pod budnim okom stučnog štaba na čelu sa Barakom Baharom. Ipak, pored vrednog rada nađe se vremena i za uživanje i opuštanje. Tako je Barak Bahar danas sa svojim saradnikom Gajom Zarfatijem posetio beogradsko more – Adu Ciganliju. Njih dvojica su vozili bicikle:

Barak Bahar na Adi (Foto: Instagram/Barak Bachar)