MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

VELIKI JE TO REZULTATSKI ZAOSTATAK Dejan Lovren oduševio porukom koju je poslao Đokoviću (FOTO)

Dejan Lovren je svim srcem uz Novaka Đokovića (Foto: Beta/AP)

Čeka se 23.30 da Federalni sud u Kamberi započne proces o odluci hoće li ili ne da bude ukinuta australijska viza najboljem teniseru sveta.


EP U RUKOMETU Srbija od 20.30 u Segedinu formalno kao gost igra protiv Hrvatske. Kvota na dvojku u kladionici MaxBet je 2.65.


Dok Novak Đoković u hotelu za migrante čeka odlazak u kancelariju svojih advokata, podrška stiže sa svih strana sveta. Pre svega iz Srbije, ali i komšiluka. Ponovo se povodom sage oko najboljeg tenisera sveta oglasio hrvatski fudbaler Dejan Lovren.

Štoper Zenita je poslao novu jaku poruku koja je odjeknula svetom. Ona glasi:

Veliku podršku šaljem Novaku. Ne daj se, izdrži još ovo malo torture u 21. veku. Ne znaju on da gube već sa 0:2 – napisao je Lovren.

Novu porkuku podrške Novaku već je dao Nik Kirjos, kao i većina tenisera iz ATP-a. Naravno, ima i onih koji smatraju da Novak Đoković nije u pravu.

EVROPSKO PRVENSTVO Favoriti sigurni, raspucani Nemci i Poljaci

NADAL ISKREN I BEZ EMOCIJA: Biće ovo sjajan turnir i bez Novaka Đokovića!