Verner prvo promašio “nepromašivo”, pa mu VAR poništio gol zbog centimetra ofsajda (VIDEO)

,

Centralna figura u uvodnoj četvrtini derbi utakmice između Liverpula i Čelsija bio je nemački fudbaler Timo Verner. Napadač “plavaca” se našao u dve zanimljive situacije.

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na pobedu Arsenala protiv Barnlija je 1.65.

Prvo, u 16. minutu, kada nije iskoristio “zicer” da donese prednost gostima. Lopta je pala u srce šesnaesterca posle loše reakcije odbrane Liverpula, ali je Verner pomalo neozbiljno šutirao, pa je Alison lako uhvatio loptu.

Nije Verneru prvi put od kako je došao u Čelsi iz Lajpciga za 53.000.000 evra da ima tako neki loš potez. Ipak, Nemac i te kako zna da igra fudbal kada je koncentrisan, što je i demonstrirao desetak minuta kasnije.

Pobegao je Verner odbrani Liverpula, pretrčao sve i potom savladao Alisona. Činilo se da je postigao svoj šesti gol u Premijer ligi, ali su se tada oglasile sudije iz VAR sobe.

“Geometri” su povukli linije, zabeležili su da je Verner bio u ofsajdu čitav centimetar. Možda ni toliko.

Pogledajte i sami pa procenite.

Ova situacija se desila istog dana kada je i Fulamu poništen gol posle intervencije VAR-a na meču sa Totenhemom. Tada su “pevci” slavili sa 1:0.

OPET TAJ VAR Mitrovićev Fulam oštećen za bod protiv Totenhema? (VIDEO)