VEST DANA NA OSTRVU Golom u 91. minutu, Liverpul pobedio kod kuće posle četiri meseca! (VIDEO)

,

Salah pogađa za izjednačenje (Foto: Beta/AP)

Liverpul je pobedio na Enfildu! Svakako zvuči nestvarno, ali vladajući šampion je u duelu sa Aston Vilom prekinuo užasnu seriju od šest poraza na svom terenu. Bio je ovo i prvi trijumf “redsa” kod kuće još od 16. decembra prošle godine – 2:1 (0:1)!

Španija: Na meču Real M. – Barselona, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru ug 4+.

Sudeći po dešavanjima iz prvog poluvremena, Klopovom timu je pretio novi neuspeh, koji bi ga sasvim udaljio od plasmana u Ligu šampiona. Oli Votkins je u 43. minutu iskoristio odličan pas Mekgina i oštrim udarcem matirao Alisona.

U nadoknadi vremena prvog poluvremena, viđena je još jedna bizarna situacija. Firmino je pogodio cilj, ali je posle izvlačenja već čuvenih VAR linija zaključeno da je Brazilac bio u milimetarskom ofsajdu.

Izjednačenje je viđeno u 57. minutu. Odlični golman Marzinez je kratko odbio loptu, tačno na nogu Salahu koji je imao lak posao.

Silni napadi Liverpula nisu davali rezultat sve do prvog minuta nadoknade. Martinez je čudesno odbranio udarac Alkantare iz neposredne blizine, lopte je došla do Aleksander-Arnolda, koji je savršeno preciznim udarcem prekinuo crni niz.