Volej Pogbe doveo Mančester na čelo Premijer lige (VIDEO)

,

Fudbaleri Mančester junajteda su, teže nego što je to očekivano, u utorak savladali Barnli sa 1:0 (0:0).

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na pobedu Totenhema protiv Fulama je 1.40.

Jedini pogodak u tom, zaostalom meču 1. kola Premijer lige, postigao je Pol Pogba u 71. minutu. “Crveni đavoli” su organizovali lep napad po desnom krilu.

Lopta je stigla do Markusa Rašforda, kojeg niko nije napao, pa je on imao vremena da stane, pogleda gde se nalaze saigrači i potom uputi centaršut. Lopta je stigla do Francuza, koji je zahvatio dobar volej i zatresao mrežu Barnlija.

Pre toga se ona već jednom zatresla, u prvom poluvremenu posle šuta Harija Megvajera, ali je njegov gol poništen zbog faula.

Srpski fudbaler i novopečeni glumac, Nemanja Matić, odigrao je svih 90 minuta za pobednički tim. Na kraju je ostalo 1:0, pa je Junajted zauzeo lidersku poziciju na tabeli Premijer lige pred gostovanje drugoplasiranom Liverpulu na Enfildu.

U isto vreme je odigran još jedan meč, Everton je kao gost savladao Vulverhempton sa 2:1 (1:1).