Freebet takmičenje

Voždovac srušio Japance golčinom iz slobodnjaka u 90. minutu (VIDEO)

,

Andrija Luković (Foto: Starsport)

Fudbaleri Voždovca u odličnoj formi dočekuje nastavak sezone u Superligi. Posle Leha, “zmajevi” su na pripremama u Turskoj savladali japanskog prvoligaša Šonan Belmarea sa 4:3.

Na meču Lans – Bezije, naša kladionica nudi kvotu 6.90 za igru 1-1&4+.

Pobedonosni gol naš superligaš je postigao u 90. minutu, sa stilom. Bivši vezista Crvene zvezde Andrija Luković izveo je savršen slobodan udarac sa preko 25 metara.

Inače, Voždovac je posle samo pola sata meča u Antaliji imao prednost od 3:0. Mrežu Šonana prvi je pogodio Duronjić, a potom je na scenu stupio fudbaler Votforda na pozajmici na Dušanovcu Filip Stuparević. Za 20 minuta postigao je dva gola.

Međutim, Japanci su sredinom drugog poluvremena iskoristili pomračenje “zmajeva”, kaznili njihove greške i izjednačili rezultat. Srećom po Voždovac, Luković nije dopustio debakl.