MaxBet

VRATILA SE SUPERLIGA Golčina Marčića i preokret Spartaka u Sremu (VIDEO)

,

Milan Marčić, strelac prelepog gola u Inđiji (Foto: Starsport)

Prošlo je vanredno stanje zbog pandemije koronavirusa i fudbalska lopta se ponovo zakotrljala u Srbiji. Čast da otvore 27. kolo Superlige i da odigraju prvu fudbalsku utakmicu posle pandemije imali su igrači Inđije i Spartaka, a Subotičani su kao gosti slavili posle preokreta sa 2:1 (1:1).

SUPERLIGA SRBIJE: Kvota u MaxBetu na pobedu TSC-a protiv Javora je 1.25.

Apsolutno najlepši detalj utakmice viđen je u 70. minutu, kada je vezista “golubova” Milan Marčić postigao možda i najspektakularniji gol u ovoj sezoni. Dobio je 24-godišnji fudbaler povratnu loptu, natrčao je na nju i spoljnim delom kopačke lobovao Prekovića sa nekih 20 metara. Lopta je imala idealnu putanju i upala je tačno ispod prečke u gol Inđije.

Bio je to gol za konačan rezultat i tri poena Spartaka koji nemaju rezultatsku vrednost. Upravo ta rasterećenost je verovatno i pomogla igračima oba tima da pruže prilično kvalitetnu predstavu.

Utakmica je počela furiozno, sa dva gola u prvih 10 minuta. Inđija je prva došla do prednosti u 7. minutu, kada je Banjac izveo korner, a Mihailo Jovanović se našao na pravom mestu i poslao loptu u mrežu. Međutim, već posle tri minuta je Spartak izjednačio, takođe posle kornera. Lopta se odbila do Nemanje Nikolića, kojem nije bilo teško da savlada Prekovića.