NBA LIGA
ZABAVNO U EVROPI Durent: Voleo bih da zaigram za Barselonu!

Kad može Nikola Mirotić, zašto ne bi mogao Kevin Durent… Najkorisniji igrač NBA lige 2014. godine voleo bi da zaigra za – Barselonu.
EVROLIGA: Kvota kladionice MaxBet na pobedu Olimpije Milana protiv Albe je 1.75.
Prilikom gostovanja u emisiji “Koliko si gladan” Serža Ibake, upitan je da li bi voleo da zaigra za neki od evropskih klubova.
– Zaista bih voleo da pred sam kraj karijere zaigram “preko bare”, u Barseloni. Evroliga je druga najbolja liga na svetu, zabavna je. Ne znam da li će se to dogoditi, ali mislim da bi to bilo sjajno iskustvo – odgovorio je Durent.
KD on FC Barcelona? 👀@KDTrey5 says he’d love to play a final season overseas. Watch “How Hungry Are You?” https://t.co/1pFHgxS4BE pic.twitter.com/dfrsxFMvvj
— Bleacher Report (@BleacherReport) October 28, 2019
Ostaje da se vidi koliko je to realno. I Kobi Brajnat je bio dovođen u vezu s Barselonom, pa od toga nije ispalo ništa, “penzionisao” se a nije zaigrao za Katalonce. Možda će sa Durentom da bude drugačije…
Inače, Durent je dva puta osvojio NBA prsten, sa Golden Stejtom, a minulog leta je prešao u Bruklin. Još nije zaigrao za Netse, zbog povrede ahilove tetive.
Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.