ZAPAD Stojanović sačuvao Smederevcima tron

Milena Kovacevic

,

Stadion Smedereva (Foto: Stasrport)

Na “Zapadu” ništa novo. Smederevo i dalje gospodari ligom, iako je minimalnim rezultatom savladalo Drinu. Gol odluke postigao je Stefan Stojanović u 82. minutu.

Everton od 17:30 dočekuje Čelsi. Kladionica MaxBet nudi kvotu 4,25 na pobedu domaćina.

(Ne)očekivani kiks zabeležila je Sloga, koja sada zaostaje dva boda za vodećim Smederevcima. Požežani su igrali nerešeno u Požarevcu (1:1), a na poluvremenu su čak i gubili. Mladi Požarevac je došao u vođstvo već u 15. minutu, kada je Željko Tasić u petercu odlično reagovao i savladao Petra Glintića.

Tek u nastavku, odnosno u 63. minutu gosti su preko Nikolića stigli do boda, a da nije bilo sjajne inetrevencije Glintića u 86. minutu posle šuta Spasića, gosti su mogli da se vrate i praznih ruku kućama.

Sigurnim korakom nastavio je i Tutin, koji je na gostovanju FAP-u spakovao tri gola u mrežu. Strelci su bili Đokić u 41, Đakovac u 49. i Rakić u 71.

REZULTATI 17. kola: Loznica – Proleter 3:2, FAP – Tutin 0:3, Mokra Gora – Polet 4:1, Smederevo – Drina 1:0, Jedinstvo (Ub) – Budućnost Krupik 2:0, Mladi radnik – Sloga 1:1, Šumadija (A) – Sloga 33 2:0. Nedelja: Jošanica – Provo u 14:30.

REDOSLED: Smederevo (1) 35, Tutin i Sloga (P) po 33, Jošanica 29, Šumadija (A), Mokra Gora, Mladi radnik i Jedinstvo (Ub) po 25, Loznica 21, Sloga 33 20, Budućnost i FAP po 19, Provo 18, Drina i Proleter po 14, Polet 10.