
Završena je ligaška faza Prve futsal lige Srbije, a ekipe sada ulaze u najzanimljiviji deo sezone, plej-of, koji će odlučiti novog šampiona.
Loznica Grad 2018 potvrdila je dominaciju i sezonu završila sa maksimalnim učinkom 18 pobeda iz isto toliko utakmica i ubedljivo prvim mestom na tabeli. Sa impresivnom gol-razlikom i čak 54 boda, Loznica u plej-of ulazi kao glavni favorit za titulu.
Pored Loznice, plasman u plej-of obezbedili su još Smederevo, Vojvodina, Vinter Sport, Ekonomac i Novi Pazar. Ove ekipe će se boriti za titulu kroz doigravanje, dok je Vranje ostalo prvo ispod crte i bez šanse da nastavi borbu za trofej.
Što se tiče borbe za opstanak, Hram i Licej će kroz baraž pokušati da zadrže prvoligaški status, dok je SAS kao poslednji direktno ispao u niži rang.
Najbolji strelci lige
Na listi strelaca dominiraju igrači Loznice. Najefikasniji je Janio Robert Pereira De Almeida sa 24 gola, dok ga prate saigrač Lazar Živanović (19), kao i Aleksandar Stošić iz Vranja (19). U vrhu su još i Žarko Matić (18) iz Sasa i Marko Novaković (17) iz Vojvodine, koji su takođe imali zapažene sezone.
Rezultati poslednjeg kola
Smederevo – Vranje 5:1
Licej – Hram 2:4
Ekonomac – SAS 9:5
Novi Pazar – Vojvodina 2:3
Winter sport – Loznica Grad 2018 0:5



Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.