Zdjelar razočaran: Zvezda bolja samo za taj gol

,

Fudbaler Partizana Saša Zdjelar bio je razočaran posle poraza u 164. večitom derbiju. Crvena zvezda je u sredu trijumfovala na stadionu “Rajko Mitić” sa 1:0 i tako je došla nadomak četvrte uzastopne titule.

LIGA EVROPE: Kvota u MaxBetu na trijumf Rome protiv Ajaksa je 3.45.

Gol odluke postigao je Mirko Ivanić, pošto je posle kornera koji je izveo Gelor Kanga nadskočio upravo Zdjelara.

– Posle onakvog prvog poluvremena, gde smo imali sve, propuštena je velika prilika za pobedom. Drugo poluvreme je pripalo njima. Raduje me prvo poluvreme, jako dobro smo ušli u utakmicu, diktirali sve, ali na kraju smo primili gol. To je fudbal, idemo dalje – kazao je Zdjelar posle meča.

On priznaje da su crno-beli bili lošiji u nastavku, ali smatra da ni Zvezda nije bila mnogo bolja.

– U drugo poluvreme smo ušli malo slabije, ali takva je utakmica bila. Bolji su samo za taj gol – rekao je Zdjelar.