maxbet

ZLATNA REZERVA Nezaustavljivi Radonjić opet dao gol! (VIDEO)

,

Nemanja Radonjić sa saigračima (Foto: Beta/AP)

Neverovatno je u kakvoj formi se nalazi srpski fudbalski reprezentativac Nemanja Radonjić. Brzonogo krilo Olimpika iz Marselja se ponovo upisalo u strelce, ovog puta kao gost u remiju sa Mecom sa 1:1 (1:0).

Kvota u MaxBetu na trijumf Pari Sen Žermena protiv Sent Etjena je 1.40.

Domaći tim je poveo golom Opea Ngeta u 40. minutu, što je bio znak za trenera Marselja Andre Viljaša-Boaša da na teren pošalje Radonjića. “Zlatna rezerva” Olimpika je ovog puta zaigrala nešto ranije nego inače, od 46. minuta, kada je teren napustio Sar.

U nastavku je Mec bio blizu novog gola, ali je Dijalo u 53. minutu promašio penal. Radonjić je doneo razliku na terenu, a sredinom drugog poluvremena i promenu na semaforu. Konkretno u 71. minutu.

Tada je Marselj odigrao veoma lepu akciju, lopta je došla desno do Žermena, a Radonjić je sve to lepo pratio i sa levog krila ušao u sredinu. Dobio je pravovremenu loptu i potom rutinski pogodio za 1:1.

Bio je to Radonjićev četvrti pogodak na poslednjih pet mečeva. U strelce se prethodno upisao i protiv Tuluza, Bresta i Bordoa, a na svakom od tih mečeva je u igru ušao u poslednjih dvadesetak minuta.

Na žalost njegovog tima, rezultat se u Mecu više nije menjao, pa će Pari Sen Žermen u nedelju imati priliku da eventualnom pobedom nad Sent Etjenom poveća razliku na tabeli.