ZNA LI ON ZA KOGA IGRA?! Pogledajte neverovatan autogol u Turskoj (VIDEO)

,

Nije toliko neobična stvar u fudbalu da padne autogol. Fudbaleri su ljudi od krvi i mesa, desi se i njima da pogreše, da im padne koncentracija, lopta pređe preko noge… Međutim, kada se desi nešto ovako, kao na utakmici Fenerbahčea i Kasimpaše, ne možete da se ne zapitate da li je postojala namera.

Vezista Kasimpaše Ozgur Ček se propisno obrukao u poslednjem minutu prvog poluvremena 14. kola turskog šampionata. Plasirao je loptu u sopstveni gol, iako niko od igrača Fenerbahčea nije bio ni blizu njega u trenutku kada je ubačena lopta sa levog krila.

Kako je to izgledalo, pogledajte sami.

Inače, Fenerbahče je tim pogotkom poveo sa 2:1, dok je izjednačio preko Valbuene samo dva minuta pre toga. Dovoljno za skeptike da pričaju o nameštanju…

Meč je završen rezultatom 2:2.

Fudbaleri Fejenorda u četvrtak dočekuju Venlo u Erediviziji, a kvota u MaxBetu na njegovu pobedu je 1.25.