ZORAN MIRKOVIĆ Primili smo gol iz polusumnjive situacije

Milena Kovacevic

,

Zoran Mirković nezadovoljan (Foto: Starsport)

Partizan je u drugom minutu nadoknade došao do izjednačenja u Lučanima. Takav epilog sigurno nije očekivao trener tima iz Humske, Zoran Mirković. Naprotiv, on je bio vidno razočaran…

Teška, zahtevna, utakmica onako kako smo znali da će biti. Ne znam šta bih rekao… U prvom poluvremenu smo držali sve pod kontrolom, međutim primili smo gol iz situacije polusumnjive, na kraju smo spasavali taj bod, dali smo gol. Ne mogu više ni da pričam... – kratko je rekao Mirković u prenosu na “Arenasport”, okrenuo se i otišao.

Partizan je trenutno treći na tabeli, sa 37 bodova i ima 10 manje, ali i utakmicu više od vodeće Crvene zvezde, koja igra u nedelju protiv Voždovca. Drugi je Radnički iz Niša sa 38 bodova, ali i utakmicom manje, pošto u subotu uveče igra protiv Dinama.

Biće ovo “vrela” zima u Humskoj…

Jedini meč Superlige koji je na programu u nedelju je duel crveno-belih i Voždovca. Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,30 na igru 2-3 gola.