Fudbal

PREOKRET Katai precizan sa “bele tačke”, Falćineli kasnije za 3:2 (VIDEO)

,

Crvena zvezda je stigla do izjednačenja (Foto: Starsport)

Crvena zvezda je 15 minuta pre kraja meča stigla do izjednačenja. Gol je postigao Aleksandar Katai sa “bele tačke”. Nedugo zatim je i Falćineli pogodio za preokret.

Istorija se ponavlja. Crvena zvezda se u igru vratila golom sa penala. Igrao se 74. minut kada je Aleksandar Katai šutirao sa ivice šestnaesterca, lopti je bio najbliži rezervista Milan Pavkov i povučen je.

Sudija Milanović je pokazao na penal. Siguran sa 11 metara bio je Aleksandar Katai. Crvena zvezda se vratila u igru.

Podsetimo, Inđija je i prošle sezone vodila na Marakani kada je šampionu Srbije svirano dva penala. Jedan od njih je tada napravljen van šestanestrca. Bila je to kardinalna greška sudije. Ipak, sada se čini da je Milanović sa pravom pokazao na “belu tačku”, jer je Čermelj povukao Pavkova. Procenite sami…

U 85.  minutu Crvena zvezda je preokrenula drugim golom na meču Falćinelija. Rezultat je 3:2.