MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

ZVEZDA NAJBOLJA U EVROPI Dominacija kakva nije viđena! Crveno-belima niko nije ravan

Slavlje fudbalera Crvene zvezde (Foto: Starsport)

Bez dileme ovo je jedna od najdominantnijih sezona Crvene zvezde u istoriji kluba u šampionatu Srbije. Za overu najubedljivije titule treba samo bod na stadionu „Rajko Mitić“ protiv prvog pratioca TSC ,za šta se spremaju izabranici trenera Miloša Milojevića.


LIGA ŠAMPIONA: Kvota kladionice MaxBet na igru ug 3+ za utakmicu između Intera i Benfike u Milanu je 1.95. Početak meča je zakazan za 21.00.


U aktuelnoj sezoni, činjenica koja krasi ovu generaciju da su jedini neporaženi tim u Evropi, kada je reč o domaćim prvenstvima. Vodila se borba za „prvo mesto“ sa Karabagom, ali je lider prvenstva Azerbejdžana poražen za vikend na gostovanju Sabahu (1:2).

Niz na domaćem terenu je od 109. utakmica u seriji, bez poraza u Superligi je drugi u istoriji na planeti i jedino je ispred Real iz Madrida sa 121. mečom bez neuspeha na čuvenom stadionu „Santjago Bernebeu“.

Crvena zvezda je posle 30 utakmica ostvarila 26 pobeda i četiri remija uz gol razliku 81:14 i tako iza sebe ostavila timove koji imaju po jedan poraz u nacionalnim šampionatima.

Karabag se našao u društvu: Salcburga (Austrija), Fejnorda (Holandija), Seltika (Škotska), Šahtjora (Ukrajina), Flore (Estonija), Linkolna (Gibraltar), Esperanža (Luksemburg), Kosmosa (San Marino) i Nju Sejntsa (Vels).

Poraz u aktuelnoj takmičarskoj sezoni nema ni Ki Klaksvik, međutim, tim sa Farskih ostrva je do sada odigrao svega pet ligaških utakmica, s obzirom na to da im je prvenstvo startovalo u martu.

PROČITAJTE JOŠ:

LASKAVO PRIZNANJE Petrušev proglašen za MVP kola! Sjajna partija nije prošla neopaženo

SRAMOTA Ronaldo oborio protivnika UFC zahvatom, a na skandiranje „Mesi, Mesi“ uhvatio se za… (VIDEO)