Zvezdan Terzić: Zvezda više ne ide da učestvuje u Evropi već da pobeđuje

Zvezdan Terzić: Zvezda više ne ide da učestvuje u Evropi već da pobeđuje

Istorija je ispisana. Crvena zvezda je prvi put u istoriji pobedila jedan francuski klub u gostima. Lil je pao 1:0 i otvorena su vrata osmine finala Lige Evrope.

Posle meča javnosti se obratio prvi operativac Crvene zvezde – Zvezdan Terzić:

Velika pobeda! Još jedna u nizu!
Pobediti Lil u Francuskoj, ekipu iz jedne od najjačih liga Evrope je dokaz da sve ove pobede do sada nisu bile slučajnost.
Sve je ovo rezultat jednog vizionarskog, stručnog i odgovornog dugogodišnjeg rada u Crvenoj zvezdi.

Zvezda iz sezone u sezonu raste kao klub.

Ovo večeras je istorijski rezultat za naš klub i za srpski fudbal. Prvi put u našoj istoriji smo pobedili neki francuski klub na njihovom terenu u regularnom toku utakmice. Crvena zvezda više ne ide u Evropu da učestvuje, sada ide da pobeđuje.

Posebno sam ponosan na način na koji su igrači odigrali utakmicu. Nismo se branili, nismo čekali šansu, nametnuli smo ritam, diktirali tempo i igrali sa samopouzdanjem koje krasi velike ekipe. To je odraz rada našeg stručnog štaba i vere koju svi u klubu imamo u ovaj tim. Velike čestitke za Dekija i njegov stručni stab, velike čestitke za sve naše igrače koji su večeras dokazali da imaju potencijal za velike evropske rezultate.

Ali ovo je tek prvo poluvreme. Nista još nije završeno. Zato pozivam sve naše navijače iz Srbije i regiona, da sledećeg četvrtka dođu u što većem broju, napune Marakanu i pomognu našim igračima da pobedom protiv Francuza ispišemo novu stranicu Zvezdine istorije – zaključio je Zvezdan Terzić.

Povezane vesti

Stanković: Verovali smo u plan do kraja, išli smo na sigurno (VIDEO)

(Od izveštača MaxBet Sporat iz Lila) Šef stručnog štaba Crvene zvezde, Dejan Stanković, izneo je utiske posle pobede na gostovanju Lilu. Crveno-beli, kojima je MaxBet Sport ekskluzivni partner, su slavili na stadionu „Pjer Moroa“ sa 1:0, a velike zasluge za taj podvig idu na račun Dejana Stankovića. Srpski stručnjak nije krio zadovoljstvo, ali nije dozvolio...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.